Vijesti

Trogir: Za energetsku obnovu sportske dvorane “Vinko Kandija” osigurano 1,4 milijuna eura

Gradonačelnik Trogira, Ante Bilić, jučer je potpisao vrijedan ugovor o sufinanciranju energetske obnove sportske dvorane “Vinko Kandija”.
Sredstva je uručilo Ministarstvo graditeljstva, a uz pomoć kojih će se postaviti novi sustav grijanja i hlađenja, zatvori i potpuno nove ovojnice. Ugovor je vrijedan 1,4 milijuna eura ili 85% ukupnih sredstava (1,8 milijuna eura).
“Ako sve bude po planu, radovi bi mogli započeti na proljeće. Ovime ćemo nadograditi dosadašnje investicije u dvoranu, solarne elektrane koje generiraju ogromne uštede na energentima, obnovljene svlačionice i manje prostorije, parket…Bez obzira na novu dvoranu koju planiramo, pažnjom i obnovom postojećeg objekta osiguravamo bolje uvjete i za osnovce i za mlade sportaše koji je sve više i dio njih će sigurno svoje treninge imati ovdje u budućnosti” – poručio je gradonačelnik Bilić putem svojih društvenih mreža. (V.H./FB)
Moglo bi vas zanimati

Varaždinske Toplice: Održana 7. Toplička foklorijada

Ulaganja na gotovo 90 lokacija obilježila jedno od najintenzivnijih razvojnih razdoblja Novog Marofa

Ivanić-Grad: Završena energetska obnova Doma zdravlja

Ivanec: Zahvalnice i nagrade najboljim srednjoškolcima