Vijesti

Zlatar potpisao ugovor za rekonstrukciju igrališta vrijednu 566 tisuća eura

Grad Zlatar napravio je novi iskorak u razvoju sportske infrastrukture potpisivanjem ugovora s Ministarstvom turizma i sporta za rekonstrukciju gradskog igrališta, čime započinje realizacija projekta vrijednog 566.235 eura.

Riječ je o ulaganju koje će unaprijediti uvjete za sport i rekreaciju, s posebnim naglaskom na djecu i mlade, a ujedno predstavlja nastavak ulaganja Grada u sadržaje namijenjene kvalitetnijem životu građana.

Gradonačelnica Jasenka Auguštan-Pentek istaknula je kako projekt ima širi značaj za lokalnu zajednicu.

„Rekonstrukcijom ovog igrališta nastavljamo ulaganja u sportsku infrastrukturu, proces koji smo već započeli i koji ćemo nastaviti i u budućnosti, kroz nove projekte i suradnje.”

Uz ulaganja u sport, Grad Zlatar pojačano ulaže i u dječja igrališta i vrtiće, dok Krapinsko-zagorska županija provodi ulaganja u škole i obrazovanje, čime se stvara cjelovit sustav podrške razvoju djece i mladih. (V.H./FB)

Moglo bi vas zanimati

Varaždinske Toplice: Ove subote održat će se 17. Klopotec – tradicionalna manifestacija posvećena...

Beli Manastir poljoprivrednicima dodijelio 26 potpora u ukupnom iznosu- 39.732,70 eura

Sinj: Alkarica, socijalna mjera za najpotrebitije, povećana na 50 eura

Čazma: Potpisan ugovor o nabavci namještaja, didaktičke i IT opreme za Osnovnu školu