Projekt „Zajedno za bolju i sretniju budućnost 2“ iz „Zaželi – Programa zapošljavanja žena“ financiran je sredstvima Europskog socijalnog fonda u iznosu od 1.482.050,00 kuna.
Nositelj projekta je Hrvatski Crveni križ Gradsko društvo Crvenog križa Beli Manastir, a partneri su Grad Beli Manastir te Centar za socijalnu skrb Beli Manastir i Hrvatski zavod za zapošljavanje – Regionalni ured Osijek.
Projektom „Zajedno za bolju i sretniju budućnost 2“ zaposliti će se 30 žena koje će se brinuti za 180 starijih i/ili nemoćnih osoba na području Grada Belog Manastira i prigradskih naselja (Šećerana, Šumarina i Branjin Vrh). Žene obuhvaćene ovim projektom bit će više socijalno uključene, osnažit će svoju poziciju na tržištu rada, smanjiti rizik od siromaštva, a svojim radom ujedno će potaknuti socijalnu uključenost i povećati razinu kvalitete života starijih i/ili nemoćnih osoba. (Grad Beli Manastir, V.H.)


