Gospodarstvo

Dani kvalitete turizma 2026: Jastrebarsko organizira edukacije za ugostitelje, vinare i iznajmljivače

Grad Jastrebarsko nastavlja sustavno ulagati u razvoj lokalnog turizma, s naglaskom na podizanje kvalitete usluge i jačanje suradnje među dionicima. U tom će se kontekstu 21. i 22. travnja u Hotelu Princess održati program „Dani kvalitete turizma Jastrebarsko 2026“, usmjeren na edukaciju i povezivanje ugostitelja, vinara i iznajmljivača.

Tijekom dvodnevnog programa održat će se tri stručne edukacije. Prvog dana, 21. travnja u 17 sati, predavanje za ugostitelje na temu isticanja u turizmu kroz marketing, umrežavanje i kvalitetu usluge održat će Đurđica Šimičić, dok će u 18 sati Ivona Šimičić govoriti o promociji vinarija i stvaranju turističkog doživljaja. Drugog dana, 22. travnja u 17 sati, edukaciju za iznajmljivače o najčešćim pogreškama i načinima njihova izbjegavanja održat će Anamarija Cicarelli.

Program završava dodjelom certifikata kvalitete 22. travnja u 18 sati, kao priznanje dionicima koji kontinuirano ulažu u unapređenje turističke ponude.

Sudjelovanje u programu je besplatno, uz prethodnu prijavu, a inicijativa predstavlja još jedan korak Grada Jastrebarskog u jačanju konkurentnosti i prepoznatljivosti lokalnog turizma. (Grad Jastrebarsko, V.H.)

 

Moglo bi vas zanimati

Zadar dobio spektakularno košarkaško igralište koje potpisuje autor poznat po projektima za LeBrona...

Vinkovci: Četiri dana antičke povijesti, rimskog sajma, gastronomije, radionica i koncerata

Sisak: Dar Grada školarcima – besplatno uživali u plovidbi brodom „Juran i Sofija“

Vukovar na jesen dobiva novi i moderan studentski restoran!