Gospodarstvo

Duga Resa: Osigurana stručna podrška za poduzetnike iz Poduzetničkog inkubatora

U suradnji s HBOR-om (Hrvatska banka za obnovu i razvitak), dogovoreno je redovno mjesečno prisustvo njihovih predstavnika u prostorima Poduzetničkog inkubatora – zahvaljujući partnerstvu s InovaDR!
Poduzetnici i poduzetnice sada imaju jednostavniji pristup savjetima, konzultacijama i informacijama o kreditima, jamstvima i drugim HBOR programima – iz prve ruke, ističu iz Grada.
Termini će se održavati jednom mjesečno – točni datumi održavat će se prema prijavama.
Cilj ove inicijative je- potpora razvoju malog i srednjeg poduzetništva kroz veću dostupnost financijskih i savjetodavnih usluga!
-Usluge i obuke izrade projektnih prijava odvijat će se i dalje u Poduzetničkom inkubatoru, Jozefinska 27, Duga Resa- napominju iz Grada. (Grad Duga Resa)
Moglo bi vas zanimati

Slunj: Gradu bespovratnih 24.379,58 eura za novu opremu dječjeg vrtića

Cres razvija sportski turizam, ugostio Real Madrid Foundation Football Camp sa stotinu mladih...

Beli Manastir: Nastavljaju se aktivnosti na aglomeraciji, jednom od ključnih infrastrukturnih projekata

Đurđevac: Ljeto u Dječjem vrtiću Maslačak – bazen i dalje omiljeno mjesto vrtićkih...