Lijepom i korisnom informacijom obradovali su početkom mjeseca iz Grada i OŠ roditelje učenika nižih razreda Osnovne škole „Vladimir Nazor“ Križevci kojima je usluga produženog boravka za zainteresirane učenike krenula 1. ožujka.
Uspostava produženog boravka u Osnovnoj školi „Vladimir Nazor“ Križevci zasigurno je jedan od značajnijih programa budući da učenicima omogućuje boravak u školi prije i nakon redovne nastave, osigurava im prehranu te nastavne i izvannastavne aktivnosti. Kao „Grad Križevci – prijatelj djece“ i s obzirom da je od strane roditelja iskazan interes za ovakvim programom, Grad Križevci i Osnovna škola „Vladimir Nazor“ osigurali su sve preduvjete za uspostavu ove usluge, poručili su iz Grada.
-Svjesni smo da istih potreba ima i u Osnovnoj školi Ljudevita Modeca, no tamo je trenutno nemoguća provedba ovog programa zbog nedostatka prostornih kapaciteta. Međutim, taj problem riješit će se izgradnjom treće osnovne škole. dodali su. (Grad Križevci)


