Vijesti

Mali Lošinj: Na otoku Susku kreću dva važna projekta, izgradnja šetnice i uređenje uvale Spiaža

U Gradu Malom Lošinju održani su sastanci povodom uvođenja izvođača u radove na dva važna projekta na otoku Susku. Prvi se odnosi na II. fazu parternog uređenja u uvali Spiaža, dok drugi obuhvaća izgradnju šetnice koja će povezati uvale Dragočaj i Bok.
Ukupna vrijednost radova na uređenju uvale Spiaža iznosi gotovo 450 tisuća eura, uz sufinanciranje Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU. Projekt izgradnje šetnice vrijedan je oko 430 tisuća eura, s potporom Ministarstva mora, prometa i infrastrukture RH.
Radovi započinju u listopadu, a oba projekta predstavljaju značajan korak naprijed u unapređenju infrastrukture na otoku. Njihovom realizacijom podići će se kvaliteta života za sve stanovnike Suska te dodatno obogatiti turistička ponuda ovog jedinstvenog otoka. (Grad Mali Lošinj)
Moglo bi vas zanimati

Mursko Središće odgovorilo na interes ulagača – širi se Gospodarska zona Brezje

Benkovac ponovno središte alternativne scene: 15. Vlajternativa uz kultne Oi Polloi i Brkove,...

Rovinj: Gradnja lukobrana vrijednog osam milijuna eura napreduje prema planu, kreće druga faza...

Novalja domaćin velikog finala: Borba za košarkaški naslov PRO 3×3 Toura