Vijesti

Poreč: Krenula podjela više od 1400 poklon-paketića mališanima

Podjela poklon paketića porečkim mališanima, njih 1.408, vršit će se od 13. do 20. prosinca 2021. I ove godine podjela će se odvijati u izmijenjenom izdanju, poštujući sve propisane epidemiološke mjere i uvjete te će tako djeca od navršene tri godine do četvrtog razreda osnovne škole, pakete od Djeda Mraza dobiti u svojim ustanovama.

Uz podjelu poklona, imat će prilike pogledati i predstavu „Noć prije Božića“ koju će za svaki dječji vrtić u dvorištu ustanove upriličiti Teatar Naranča iz Pule.

Mališani, koji ne pohađaju vrtiće, dobit poštom poziv sa satnicom kada da dođu po svoj paketić u paviljon u parku Matije Gupca 20.12. Prilikom dolaska trebaju donijeti pozivnicu i doći u točno zakazano vrijeme, kako se ne bi stvarale gužve. Podsjetimo, podjela paketića inače se održava u sklopu Porečke bajke, koja je sastavni dio bogatog programa Adventa Poreč, ali koji se ove godine zbog epidemiološke situacije odvija u drugačijem izdanju, a počinje 17. prosinca. (Grad Poreč)

Moglo bi vas zanimati

Krk uvjerljivi prvak ulaganja u najmlađe: Za vrtiće izdvojeno preko 9,5 milijuna eura,...

Zaprešić: Hitnoj pomoći novo vozilo vrijedno preko 100 tisuća eura

Vinkovci grade novu osnovnu školu za 420 učenika – Radićev blok dobiva moderan...

Vukovar: 20. izdanje Vukovar Film Festivala donosi izuzetno bogat filmski program