Vijesti

Požega: Bira se najljepši uređeni izlog poslovnog prostora tvrtki i ugostiteljskih objekata

Za vrijeme najvećeg požeškog festivala „Zlatne žice Slavonije“ održat će se ocjenjivanje i nagrađivanje najljepše uređenog izloga i poslovnog prostora tvrtki i ugostiteljskih objekata. Natječaj „Uredimo svoju Požegu“ provodi Udruga Požeški čuvari baštine, uz pokroviteljstvo Grada.

Organizatori pozivaju sve da nastave tradiciju i u tjednu festivala urede svoje izloge i poslovne prostore, te da se prijave, Komisija će obići sudionike natječaja u petak 6. rujna od 9 do 12 sati. Svečano uručenje nagrada za najljepše izloge bit će u subotu 7. rujna na pozornici u sklopu Festivala.

Tradicijski izlozi značajno poboljšavaju festivalski duh, donoseći toplinu i vedrinu požeškim ulicama.

Grad Požega se tako pretvara u živahnu sredinu čineći festivalsko iskustvo tim boljim kako domaćinima, tako i bronim sudionicima, gostima, posjetiteljima događanja i turistima. (Grad Požega)

Moglo bi vas zanimati

Sveta Nedelja: U završnici radovi na dvorcu Kerestinec i obnovi parka, uređuju se...

Sinj ulaže u vrtiće: U tijeku obnova dječjih igrališta i novih radnih prostora

Pakracu 12.000 eura od Hrvatske Lutrije za uređenje sportskog igrališta

Osijek: U četiri godine za sport izdvojeno 52 milijuna eura, podupiru se sportaši...