Vijesti

Rovinj: Ovogodišnju školu plivanja uspješno završilo 80-ak mališana

Ovog je vikenda okončana škola plivanja koju je za djecu iz Rovinjskog Sela organiziralo Društvo sportske rekreacije Rovinj, uz pomoć Grada Rovinja koji financira prijevoz.

Zamjenik gradonačelnika Grada Rovinja, David Modrušan, uz predsjednika rovinjskog Vijeća, Emila Nimčevića, tim je povodom podijelio medalje malim plivačima koji su u sklopu navedene škole na bazenu autokampa Polari učili plivati od 27. lipnja do 10. srpnja.

Ova plivačka škola ima dugu tradiciju te je stoga uspješno naučila plivati nekoliko stotina plivača.

U njezinom ovogodišnjem, 26. izdanju, sudjelovalo je 40 djece predškolske dobi i 40 osnovnoškolaca, a plivanje su usavršili uz pomoć voditelja, Alda Krelje, Karmen Uljanić, ujedno i idejnih začetnika te Mate Kukuruzovića, Vladimira Relića i Eufemie Benussi. (Grad Rovinj)

Moglo bi vas zanimati

Bakar: Otvorena nova interpretacijska staza ‘Stari žar japnenica’

Čelnici Makarske rivijere kod župana: Kreće zajedničko ulaganje u Dom zdravlja

U Poreču otvoren Park prijateljstva Poreča i pobratimljenih gradova Koprivnice i Virovitice

Biograd na Moru otvara turističku sezonu uz višednevni program: Od gastronomije i sporta...