Vijesti

Split: Radovi na Marjanu nastavljaju se prema planu

Unatoč dezinformacijama koje su se tijekom vikenda pojavile u javnom prostoru, radovi na Marjanu nastavljaju se prema planu i ugovorenoj dinamici. Strojevi su i dalje na terenu, a aktivnosti se provode u skladu s ugovorom i planom radova.

Kako je Grad Split i ranije izvještavao, riječ je o kontinuiranom procesu u kojem se pojedine faze izvode postupno, sukladno stručnim smjernicama i ugovorenim obvezama izvođača.

Radovi su koncentrirani na sjeverni dio Park-šume – uklanjaju se oštećena stabla, uređuje se teren te se kontinuirano odvozi prethodno izvučena drvna masa.

“I dalje molimo posjetitelje za razumijevanje i poštivanje privremene regulacije kretanja kako bi se radovi mogli odvijati sigurno i učinkovito, na dobrobit Park-šume Marjan i svih njezinih korisnika” – poručuju iz gradske uprave. (Grad Split)

Moglo bi vas zanimati

Split otvorio prihvatni centar za evakuirane iz Omiša: na Gripama više od 300...

Katastrofa u Omišu: U požaru 36 ozlijeđenih, sedam se bori za život –...

Krk uvjerljivi prvak ulaganja u najmlađe: Za vrtiće izdvojeno preko 9,5 milijuna eura,...

Zaprešić: Hitnoj pomoći novo vozilo vrijedno preko 100 tisuća eura