Nogometaši NK Jaske uskoro će dobiti potpuno obnovljene svlačionice i novo pomoćno igralište s umjetnom travom. Grad Jastrebarsko investitor je ovog projekta te na taj način želi svojim sportašima omogućiti što bolje uvjete za treniranje i postizanje izvrsnih rezultata, a uz Grad, novac su donirale mnoge jaskanske tvrtke kako bi podržale razvoj sporta u Jastrebarskom.
Radovi koji se izvode u Sportsko – rekreativnom centru Centrala velika su novost za jaskanske nogometaše, a obuhvaćaju iskop novog pomoćnog igrališta s umjetnom travom dimenzija 44m x 24m s mrežama oko igrališta i aluminijskim golovima, zamjenu dotrajale rasvjete, izgradnju drenažne odvodnje, radove na cijelom sanitarnom čvoru, svlačionicama.
Obilasku uskoro renoviranih svlačionica i igrališta nazočio je gradonačelnik Jastrebarskog Zvonimir Novosel sa zamjenicima Stipom Bučarom i Domagojem Šlatom, koji je i predsjednik Sportske zajednice Grada Jastrebarskog, pročelnicom Upravnog odjela za imovinsko-pravne poslove, gospodarstvo, društvene djelatnosti, komunalni sustav, prostorno uređenje i zaštitu okoliša Irenom Strmečki – Šlat i direktorom Cesta Jastrebarsko d.o.o. Nenadom Strizrepom. (Grad Jastrebarsko)


