U prostorijama Udruženja obrtnika Jastrebarsko započeo je prvi ciklus od pet besplatnih edukacija za sve buduće i sadašnje poduzetnike.
Edukacije su rezultat zajedničke suradnje Grada Jastrebarskog i Virtualnog ženskog poduzetničkog centra www.poduzetnica.hr, te se provode kao dio aktivnosti iz projekta Grad – prijatelj ženskog poduzetništva, u kojemu je Jastrebarsko od ove godine s ciljem jačanja produktivnosti na realnom tržištu kao i podizanja poslovnih kompetencija poduzetnika i onih koji će to tek postati.
Edukaciju na temu: „Ja (ne) mogu biti poduzetnik“ održala je direktorica Centra gđa. Sanela Dropulić. Polaznike, prije samog početka pozdravili su te im i poželjeli uspješan rad predsjednik Udruženja, Stipe Bučar, i pročelnik Upravnog odjela za gospodarstvo i društvene djelatnosti, Zdravko Režek.
Druga edukacija na temu: „Izazovi financija, računovodstva i poreznog sustava Hrvatske“ održat će se 10. listopada 2018. godine i također je besplatna za polaznike, a građani se mogu prijaviti na e-mail info@poduzetnica.hr. (Grad Jastrebarsko)


