Grad Supetar u suradnji s Turističkom zajednicom Grada Supetra i gradskim ugostiteljima nakon deset godina organizira javni doček Nove godine, objavila je gradonačelnica Ivana Marković na svojoj facebook stranici.
Gradonačelnica ističe kako će Novu godinu obilježiti nastup Zorice Andrijašević Done, a dogovoreno je da će i supetarski Božićni kantun biti otvoren sve do blagdana Sveta Tri kralja.
Inače, u sklopu božičnog programa Grada Supetra u prosincu je bio organiziran humanitarni turnir, božićna plesna revija i salsa party. Dodijeljene su i nagrade od 500,00 kuna za najbolje bračke pršurate, a građani Supetra su, između ostalog, mogli uživati i u koncertu popularne Jelene Rozge. (gradonačelnik.hr/L.U.)


